Reklama

Renówka wypadła z drogi

Po godz. 7 służby zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym przed rondem na węźle Ryki Północ trasy S17

Kierowca osobowego renault jechał od strony Niwy Babickiej drogą wojewódzką (dawna DK 17). Na zakręcie, przed wjazdem na rondo, wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w słup oświetleniowy. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. - Po dojechaniu zastępów straży na miejsce, w rowie znajdował się samochód osobowy. W jego wnętrzu nie było kierowcy ani pasażerów - relacjonuje mł. bryg. Jarosław Lasek. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu klem akumulatora. Po chwili przyszły dwie osoby, z których jedna potwierdziła, że prowadziła pojazd, ale nie potrzebuje pomocy medycznej - dodaje rzecznik prasowy KP PSP w Rykach.

Na miejsce przybył także patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości