Po godz. 7 służby zostały zaalarmowane o zdarzeniu drogowym przed rondem na węźle Ryki Północ trasy S17
Kierowca osobowego renault jechał od strony Niwy Babickiej drogą wojewódzką (dawna DK 17). Na zakręcie, przed wjazdem na rondo, wypadł z drogi i wjechał do przydrożnego rowu uderzając w słup oświetleniowy. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. - Po dojechaniu zastępów straży na miejsce, w rowie znajdował się samochód osobowy. W jego wnętrzu nie było kierowcy ani pasażerów - relacjonuje mł. bryg. Jarosław Lasek. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu klem akumulatora. Po chwili przyszły dwie osoby, z których jedna potwierdziła, że prowadziła pojazd, ale nie potrzebuje pomocy medycznej - dodaje rzecznik prasowy KP PSP w Rykach.
Na miejsce przybył także patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze