Reklama

Rowerzystka potrącona na ścieżce rowerowej

Jadący osobowym oplem 39-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce, która poruszała się prawidłowo na ścieżce rowerowej

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 marca, na ulicy Granicznej w Rykach. Potrącona 59-letnia mieszkanka Ryk została przetransportowana do szpitala. Badania wykazały, że poniesione przez kobietę obrażenia nie zagrażają jej życiu.

Zarówno kierowca opla, jak i rowerzystka w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.

st. asp. Agnieszka Marchlak

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości