Jadący osobowym oplem 39-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzystce, która poruszała się prawidłowo na ścieżce rowerowej
Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 marca, na ulicy Granicznej w Rykach. Potrącona 59-letnia mieszkanka Ryk została przetransportowana do szpitala. Badania wykazały, że poniesione przez kobietę obrażenia nie zagrażają jej życiu.
Zarówno kierowca opla, jak i rowerzystka w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji drogowej.
st. asp. Agnieszka Marchlak
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze