Reklama

Rusza program rehabilitacji dla pacjentów po COVID-19

Skorzystać z niego będą mogli wszyscy z problemami wydolności zarówno fizycznej, jak i oddechowej. Prowadzona będzie w domu, ambulatoryjnie, w oddziałach rehabilitacji, zakładach rehabilitacji leczniczej i uzdrowiskach.

Powstał kompleksowy program rehabilitacji dla osób, które przeszły Covid-19. NFZ czeka na oferty od placówek gotowych przyjąć ozdrowieńców. 

Na stronach Narodowego Funduszu Zdrowia pojawił się komunikat, informujący o kompleksowym programie rehabilitacji dla tzw. pacjentów postcovidowych. Potrwa ona od 2 do 6 tygodni. Pacjenci będą mieli zapewnioną opiekę lekarską, pielęgniarską i wsparcie psychologiczne. Dzięki rehabilitacji pacjenci, który chorowali na COVID-19, znacznie poprawią swoją sprawność oddechową. Zwiększą wydolność wysiłkową i krążeniową. Szybciej powrócą do pełnej sprawności. Rehabilitacja pozytywnie wpłynie również na ich kondycję psychiczną.

Reklama

Z rehabilitacji po COVID-19 będzie można skorzystać po uzyskaniu skierowania. Wystawi je lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, po zakończeniu leczenia związanego z chorobą COVID-19.

Więcej na temat programu już za tydzień w "Twoim Głosie".

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Monika - niezalogowany 2021-04-14 19:34:07

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Wymagam oczywiście dyskrecji. Kontakt jak i moje zdjęcia możecie zobaczyć na : http://panieonline.pl/monika

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości