Termomodernizacja budynku w będzie kosztowała ponad 650 tys. zł
Obecnie trwa wymiana okien. - W klasach na piętrze zostały już zamontowane nowe, a teraz prace są prowadzona na parterze - mówi dyrektor Katarzyna Słabik. Do tego dojdzie montaż nowych drzwi zewnętrznych. Oprócz termomodernizacji na szkolnych korytarzach i w salach pojawi się ledowe oświetlenie. Zostanie również zainstalowany system zarządzania energią związany z racjonalnym ogrzewaniem. Aby jeszcze bardziej obniżyć rachunki za prąd, w ramach inwestycji na dachu pojawi się instalacja fotowoltaiczna o mocy 5 kW.
Więcej w jutrzejszym wydaniu Twojego Głosu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze