Reklama

Rycka "piątka" wraca do pracy

Nauczyciele kończą strajk w Przedszkolu nr 5

O zakończeniu protestu poinformowała na portalu społecznościowym dyrektor Małgorzata Olszak.

- Informuję, że strajk pracowników został zakończony. Od poniedziałku 15 kwietnia Przedszkole funkcjonuje według obowiązującego harmonogramu - napisała Olszak. Podziękowała też rodzicom za wyrozumiałość. 
 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości