Nauczyciele kończą strajk w Przedszkolu nr 5
O zakończeniu protestu poinformowała na portalu społecznościowym dyrektor Małgorzata Olszak.
- Informuję, że strajk pracowników został zakończony. Od poniedziałku 15 kwietnia Przedszkole funkcjonuje według obowiązującego harmonogramu - napisała Olszak. Podziękowała też rodzicom za wyrozumiałość.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze