Reklama

Ryki - Potrącenie 11-letniego chłopca na przejściu dla pieszych

Do zdarzenia doszło po godz. 17 na ul. Słowackiego. Chłopiec został przewieziony do szpitala

Z relacji świadków wynika, że dwie kobiety, z którymi były małe dzieci, planowały przejść na drugą stronę ulicy Słowackiego. Czekały przed przejściem dla pieszych na wysokości Tesco. Nagle chłopiec wszedł na ulicę. Jadący od strony Dęblina kierowca osobowego renault nie zdążył zahamować i potrącił dziecko. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Chłopiec karetką pogotowia został przewieziony do szpitala w Puławach na obserwację.  Na miejscu pracują policjanci, który wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-11-18 19:19:00

    Smycze dla dzieci powinny być obowiązkowe do pełnoletniość, szkoda Pawełka, bo jak wyjdzie na to, że jednak był winien, a Pan Roman z Renault mógł nie mieć AC to mama, która podobnie jak Pan Romek nie ma OC w życiu prywatnym będzie musiała zamiast do skarbonki to na Renault dać

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-11-18 19:30:54

    Typowe mamuski bardziej byly zajete wymiana plotek o wspolnej kolezance niz pilnowaniem wlasnych dzieci....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-11-18 19:35:38

    Dziś jadąc obok szkoły LO mała dziewczynka wybiegła na ulicę. Dobrze ze jechałem wolno... Ile jest sytuacji że ludzie z telefonami wychodzą pod koła...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości