Kierująca BMW na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z mazdą. Kierowca japońskiego auta został przewieziony do szpitala
Do wypadku doszło w piątek po południu na ul. Piaskowej w Rykach. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca BMW, 41-letnia mieszkanka Ryk, zjechała na przeciwległy pas, gdzie uderzyła w mazdę kierowaną przez 35-letniego mieszkańca powiatu ryckiego. W wyniku zderzenia kierujący japońskim autem wymagał konsultacji medycznej i został przewieziony do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi - informuje podinspektor Robert Wąsik z ryckiej policji.
Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność podczas poruszania się po drogach. Nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu, brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących, to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

fot. KPP Ryki
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze