Trwa rozładunek konstrukcji dachowych na budowie hali sportowej przy ulicy Warszawskiej w Rykach
Operacja jest dość skomplikowana ze względu na gabaryty belek. Mają 36 metrów długości a z ciężarówką taki zestaw wynosi aż ponad 40 metrów. Dziś rano trzy takie transporty dotarły do Ryk z Torunia. Na każdej naczepie załadowanych jest cztery belki. Sam przejazd z Torunia do Ryk, był nie łatwym zadaniem, ale najtrudniejszy okazał się manewr wjazdu na plac budowy usytuowanej przy samej ulicy Warszawskiej. Do rozładunku trzeb bało też ściągnąć specjalistyczny dźwig.
Trwa budowa pełnowymiarowej hali widowiskowo sportowej w Rykach. Będzie to pierwszy tak duży tego rodzaju obiekt sportowy na terenie powiatu ryckiego. Budowa ruszyła wiosną tego roku. Ściany są już "podciągnięte" pod dach. Wkrótce powinien ruszyć montaż dowiezionych dzisiaj konstrukcji podtrzymujących dach. Budowa hali może zakończyć się już w przyszłym roku. Będzie kosztowała 14,4 mln zł plus wyposażenie. Już wcześniej gmina pozyskała 3,5 mln zł dofinansowania z ministerstwa sportu. W ostatnich dniach dotarła informacja, że inwestycja otrzyma również dofinansowanie w wysokości 7 mln zł w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Pełnowymiarowa hala zawiera boisko z widownią na 340 osób, siłownię, boisko do squasha oraz zaplecze administracyjno - biurowe. W sumie obiekt będzie miał ok. 2700 m2 powierzchni użytkowej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Basenu nie było za co utrzymać bo ludzi nie było teraz halę budują. Ryki to miasto emerytów kto mógł to z tad uciekł ale czemu się dziwić jak ryckie biznesmeny płaca 2tys i jeszcze oczekują żeby ich szanować że pracę dają. Złodzieje
Dobrze Marek gada polać mu!!!
A ja bym polał wam wszystkim
Polać wszystkim u mi z takim towarzystwem to i ja sie napije!
Mam kaca .polejecie ?
Na kaca najlepsza za 2tys praca
Ale trochę smutno w tych czasach zarabiać 2 tysie
Basenu nie było za co utrzymać bo ludzi nie było teraz halę budują. Ryki to miasto emerytów kto mógł to z tad uciekł ale czemu się dziwić jak ryckie biznesmeny płaca 2tys i jeszcze oczekują żeby ich szanować że pracę dają. Złodzieje
Dobrze Marek gada polać mu!!!
A ja bym polał wam wszystkim