W Wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego są problemy techniczne i system poprawnie nie działa
Dlatego w dniu dzisiejszym nie będzie możliwa m.in. rejestracja pojazdów. Aby pracownik mógł zarejestrować pojazd potrzebny jest system tzw. CEPiK (Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców), ale w dniu dzisiejszym nie działa. Pracownicy przepraszają za utrudnienia.
Komentarze