Reklama

RYKI Groźny wypadek na drodze ekspresowej S17. Dwie osoby trafiły do szpitala

Kierowca toyoty jadąc drogą ekspresową S 17 stracił panowanie nad samochodem uderzył w barierę ochronną. Auto "przeleciało" nad rowem i kilkadziesiąt metrów dalej zatrzymało się na skarpie

Około 11:30 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o wypadku drogowym na trasie ekspresowej s17 w kierunku Lublina, tuż przed węzłem Ryki Północ na wysokości miejscowości Dąbia. Nadal trwają utrudnienia w ruchu. Osobową toyotą na "warszawskich numerach" podróżowało starsze małżeństwo. W pewnym momencie kierowca z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Najpierw uderzył w barierę ochronną a następnie przeleciał nad rowem. Kilkadziesiąt metrów dalej auto uderzyło w skarpę. Kilka minut później na miejscu była straż, policja i pogotowie ratunkowe. Poszkodowani w wypadku kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Okoliczności wypadku bada rycka policja.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości