Po raz kolejny narodowe święto będzie obchodzone w cieniu koronawirusa
Uroczystości w dniu 3 maja rozpoczną się o godz. 9 mszą św. w kościele parafialnym pw. Najświętszego Zbawiciela.
Po nabożeństwie każdy indywidualnie będzie mógł złożyć wiązanki pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja na terenie zespołu dworsko-parkowego.
Na kanale Youtube Miejsko-Gminnego Centrum Kultury zobaczymy koncert "Witaj Maj"
Pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja odbędzie się muzyczna transmisja koncertu.
Szczegóły na plakacie poniżej

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze