Reklama

Ryki: Jest program 230 rocznicy uchwalenia konstytucji

Po raz kolejny narodowe święto będzie obchodzone w cieniu koronawirusa

Uroczystości w dniu 3 maja rozpoczną się o godz. 9 mszą św. w kościele parafialnym pw. Najświętszego Zbawiciela.

Po nabożeństwie każdy indywidualnie będzie mógł złożyć wiązanki pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja na terenie zespołu dworsko-parkowego.

Na kanale Youtube Miejsko-Gminnego Centrum Kultury zobaczymy koncert "Witaj Maj"

Pod pomnikiem Konstytucji 3 Maja odbędzie się muzyczna transmisja koncertu.

Szczegóły na plakacie poniżej

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości