O 109 km/h przekroczył dopuszczalną prędkość kierowca volkswagena z Lublina
W poniedziałkowe przedpołudnie policjanci z ryckiej drogówki patrolowali drogi powiatu videorejestratorem w nieoznakowanym pojeździe służbowym. Około godz. 11:50 na obwodnicy Ryk zatrzymali do kontroli kierującego osobowym volkswagenem. Autem kierował 29-letni mieszkaniec Lublina. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 100 km/h kierowca pędził z prędkością 209 km/h. Dopuszczalną prędkość przekroczył więc o 109 km/h.
Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ja bym zweryfikował, czy to nie lewizna i czy ten VW tyle lata. U kogoś licznik mógł źle wskazywać. Ja moim audi do Puław do roboty jak jadę nie mogę do tyłu się rozpędzić
Spoko, VW w wersji r poleci. Nawet wiejskie e 36 o pojemności powyżej 2.5l poleci, stare kaludi a4 i 6 też.
Ja bym zweryfikował, czy to nie lewizna i czy ten VW tyle lata. U kogoś licznik mógł źle wskazywać. Ja moim audi do Puław do roboty jak jadę nie mogę do tyłu się rozpędzić
Spoko, VW w wersji r poleci. Nawet wiejskie e 36 o pojemności powyżej 2.5l poleci, stare kaludi a4 i 6 też.