Reklama

Ryki. Na liczniku miał 209 km/h

O 109 km/h przekroczył dopuszczalną prędkość kierowca volkswagena z Lublina

W poniedziałkowe przedpołudnie policjanci z ryckiej drogówki patrolowali drogi powiatu videorejestratorem w nieoznakowanym pojeździe służbowym. Około godz. 11:50 na obwodnicy Ryk zatrzymali do kontroli kierującego osobowym volkswagenem. Autem kierował 29-letni mieszkaniec Lublina. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 100 km/h kierowca pędził z prędkością 209 km/h. Dopuszczalną prędkość przekroczył więc o 109 km/h. 

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 zł, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Rysiek - niezalogowany 2019-10-02 19:10:54

    Ja bym zweryfikował, czy to nie lewizna i czy ten VW tyle lata. U kogoś licznik mógł źle wskazywać. Ja moim audi do Puław do roboty jak jadę nie mogę do tyłu się rozpędzić

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wesele w remizie to bieda - niezalogowany 2019-10-15 06:19:51

    Spoko, VW w wersji r poleci. Nawet wiejskie e 36 o pojemności powyżej 2.5l poleci, stare kaludi a4 i 6 też.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości