Reklama

Ryki. Nie ma już Hortex-u. Jest Kampol-Fruit

Od dziś nowym właścicielem zakładu przetwórstwa owocowo-warzywnego w Rykach jest spółka Kampol-Fruit

- Oby nam się dobrze współpracowało - powiedział Piotr Furmański. Prezes zarządu Kampol-Fruit. Dziś o trzynastej na placu przed zakładem razem ze swoją rodziną i współpracownikami przywitał się z pracownikami ryckiego zakładu. Było symboliczne przecięcie wstęgi, wciągniecie firmowych flag na maszty, na których jeszcze wczoraj łopotały loga "Hortex". Był też toast szampanem za pomyślność i rozwój firmy.

Nowego właściciela zakładu, w Rykach powitał burmistrz Jarosław Żaczek. - Dzisiaj rozpoczyna się nowa historia tego zakładu, ale chcę powiedzieć, że ta historia, która się skończyła też jest dla nas ważna, bo Hortex przez te 45 lat to historia pokoleń pracowników, ale też historia naszego miasta - mówił burmistrz Ryk. Życzył, aby firma Kampol-Fruit podobnie jak Hortex mocno wpisała się w historię miasta. - Życzę żeby ten zakład służył przede wszystkim firmie, ale również z korzyścią dla pracowników, plantatorów i naszego miasta - dodał Jarosław Żaczek.

Reklama

 

 

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości