Do 26 marca Przedszkole Samorządowe nr 2 w Rykach przy ulicy Żytniej będzie zamknięte. U jednej z nauczycielek test potwierdził zakażenie COVID-19
Kilka dni temu w przedszkolu odbyło się posiedzenie rady pedagogicznej. Brała w nim udział również nauczycielka, u której później stwierdzono koronawirusa. Przedszkolanka niedawno przyjęła pierwszą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Nauczyciele, którzy brali udział w posiedzeniu rady pedagogicznej trafili na kwarantannę. Przedszkole przy ulicy Żytniej w Rykach zostało zamknięte. - Trwa dezynfekcja pomieszczeń. Od poniedziałku przedszkole będzie nieczynne - informuje Hanna Jończyk, dyrektor Samorządowej Administracji Szkół i Przedszkoli w Rykach. Przerwa w funkcjonowaniu placówki potrwa do 26 marca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To chore że przedszkola są otwarte.Taki lockdown polski -na pół gwizdka
Dziwne ,że zamknęli .w Przedszkolu na ul.Szkolnej 3 osoby miały Cowida i nikt nie zamknął .....ludzie a ludzie .....brak słów
Bo chyba przdszkole na szkolnej ulicy to jest na innych zasadach tam się otwierają na wszystko.
Zamknąć trzeba raz a porządnie na dwa tygodnie wszystko.wcześniej uprzedzić tylko ludzi żeby się przygotowali i covid by się nieprzenosił.a tak jak teraz robi rząd to 2 lata jeszcze w maseczkach przyjdzie chodzić.
Dziwne rzeczy się dzieją .! Ja zostawilam dziecko w domu żeby nie narażać swojej rodziny .nie rozumiem jak można ? 3 chore osoby na Cowid i przedszkole otwarte .
O czym pani mówi ? Nasze przedszkole zamknięte na Żytniej z powodu Cowida
Wygląda na to, że na Szkolnej wolno więcej!
Mówię o tym że moje dziecko chodzi na Szkolną i jak tam był cowid to nie było przedszkole zamknięte,ja swojego dziecka nie puściłam ze względu na bezpieczeństwo ale z tego co wiem przedszkola nikt nie zamykał.
Wygląda na to, że na Szkolnej wolno więcej!
Restauracja K2 otwarta w sobotę były tłumy. Gdzie jest policja ?
Srovid Nie covid... Choroba jest ale ludzie , ogarnijcie się... Daliście się ogłupić politykom. Ruszyć w końcu te puste łby. Na raka codziennie w pl umiera ponad 500 osób i nikt nie robi z tego paniki. Ile ginie w wypadkach i jakoś wszyscy jeżdżą samochodami... Włączcie myślenie i przestańcie się bać czegoś co będzie jeszcze kilka lat A może i zawsze. I co wtedy ? Jak te szczury będziecie siedzieć w ukryciu ? Pozdrawiam normalnych... :)
Xd ale mam srake
zawsze jakis kozak sie trafi, co udaje madrale - do czasu...Milo sie patrzy na tych kozakow co laduja w szpitalach i juz z nich nie wychodza...Ale jakie to bohaterskie w internecie bylo, jak to kozaczylo zeby maseczke zalozyc- no bo nie ma covida- a pozniej co druga osoba laduje w rodzinie w szpitalu przez takich kozakow...Idz walnij sie w leb- moze cos ci sie przestawi i wroci do normy.
To chore że przedszkola są otwarte.Taki lockdown polski -na pół gwizdka
Dziwne ,że zamknęli .w Przedszkolu na ul.Szkolnej 3 osoby miały Cowida i nikt nie zamknął .....ludzie a ludzie .....brak słów
Bo chyba przdszkole na szkolnej ulicy to jest na innych zasadach tam się otwierają na wszystko.