Burmistrz Jarosław Żaczek podpisał umowę na dofinansowanie modernizacji oświetlenia ulicznego w gminie Ryki
Dotychczasowe stare lampy tzw. sodowe zastąpią nowoczesne wykorzystujące technologię LED. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 na zrealizowanie inwestycji gmina otrzyma 3.056.344,32 zł. Całkowita wartość kosztorysowa inwestycji to ponad 4,4 mln zł. W sumie w całej gminie zostanie zmodernizowanych 2.233 punkty oświetleniowe wraz z wymianą wysięgników, aby poprawić wyniki świecenia. Na ulicach i chodnikach będzie nie tylko jaśniej. Nowoczesne lampy mają przynieść w przyszłości oszczędności na rachunkach za energię. Szacuje się, że rocznie może to być nawet kilkaset tysięcy złotych. Wymiana oświetlenia ma się zakończyć w grudniu tego roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
ale niusssssssss, jednak pis swoim pomaga ,kasą karmi swoje gminy i powiaty itd
ale nius , jednak pis swoich karmi kasą, swoje gminy powiaty .
Gdyby nie chodził i się nie upominał nawet od swoich by nie dostał. A jeżeli wyrywa kasę z województwa z rządu dla gminy to chwała mu za to, bo poprzednicy mieli całość władzy i co i g....
Bardzo dobrze stara się i coś się dzieje . Bo za poprzedników był marazm i zastój.
tyle sie znasz na polityce co ..................... bo kiedys dzielono a nie kupowano głosy jak teraz ,poczytaj inną prasę póki jest jeszcze aby znać prawdę podziału pieniędzy w państwie pis
Kiedyś nie dostawali kasy bo jak to powiedział jeden z lubelskich posłów "ch.. z tą wschodnią polską". O ten podział Ci chodziło?
"Bardzo dobrze stara się i coś się dzieje . Bo za poprzedników był marazm i zastój. " jakby tak dzielili ja ci teraz to byłoby tez cudownie
Jacy to kurwa miłośnicy PO i innego dziadostwa kłapia ryjami
"Jacy to kurwa miłośnicy PO i innego dziadostwa kłapia ryjami " Święty Pisowiec a tak brzydko się wyraża , żadnej kultury w dyskusji
Przestań używać tego języka nienawiści. Skończ z tą wojną polsko-polską.
a od tych miłośników maryjno pisowych co wybierają nieudacz to mi juz od 1go do 1go niestarcza ,
"Jacy to kurwa miłośnicy PO i innego dziadostwa kłapia ryjami " Święty Pisowiec a tak brzydko się wyraża , żadnej kultury w dyskusji
Bardzo dobrze, że pozyskuje fundusze na naszą gminę i inwestuję w nią . Poprzednicy nic nie robili
ale niusssssssss, jednak pis swoim pomaga ,kasą karmi swoje gminy i powiaty itd
ale nius , jednak pis swoich karmi kasą, swoje gminy powiaty .
Gdyby nie chodził i się nie upominał nawet od swoich by nie dostał. A jeżeli wyrywa kasę z województwa z rządu dla gminy to chwała mu za to, bo poprzednicy mieli całość władzy i co i g....