Reklama

RYKI. W całej gminie zaświecą LED-y

Burmistrz Jarosław Żaczek podpisał umowę na dofinansowanie modernizacji oświetlenia ulicznego w gminie Ryki

Dotychczasowe stare lampy tzw. sodowe zastąpią nowoczesne wykorzystujące technologię LED. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 na zrealizowanie inwestycji gmina otrzyma 3.056.344,32 zł. Całkowita wartość kosztorysowa inwestycji to ponad 4,4 mln zł. W sumie w całej gminie zostanie zmodernizowanych 2.233 punkty oświetleniowe wraz z wymianą wysięgników, aby poprawić wyniki świecenia. Na ulicach i chodnikach będzie nie tylko jaśniej. Nowoczesne lampy mają przynieść w przyszłości oszczędności na rachunkach za energię. Szacuje się, że rocznie może to być nawet kilkaset tysięcy złotych. Wymiana oświetlenia ma się zakończyć w grudniu tego roku. 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    pisar - niezalogowany 2021-01-18 15:15:47

    ale niusssssssss, jednak pis swoim pomaga ,kasą karmi swoje gminy i powiaty itd

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    pisar - niezalogowany 2021-01-18 15:17:08

    ale nius , jednak pis swoich karmi kasą, swoje gminy powiaty .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Wąski - niezalogowany 2021-01-18 17:40:13

    Gdyby nie chodził i się nie upominał nawet od swoich by nie dostał. A jeżeli wyrywa kasę z województwa z rządu dla gminy to chwała mu za to, bo poprzednicy mieli całość władzy i co i g....

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości