Od najbliższego czwartku (23 kwietnia) działalność wznawiają targowiska miejskie przy ulicy Młynarskiej i Janiszewskiej
W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie należy stosować:
Płyn dezynfekcyjny oraz jednorazowe rękawiczki ochronne będą dostępne w oznakowanych punktach przy wejściach na targowiska.
( Źródło: www.ryki.pl, Fot. Jerzy K. Wojtaś)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Świnto dyszla wraca do Hamburga????????????
Do Richmond. Przecież napisane wyraźnie
Hejterów karmionych od dziecka sokiem z buraka nie brakuje. Sam nie wiem co oni się tak do Ryk do***ali
Pewnie za darmo...
Świnto dyszla wraca do Hamburga????????????
Do Richmond. Przecież napisane wyraźnie
Hejterów karmionych od dziecka sokiem z buraka nie brakuje. Sam nie wiem co oni się tak do Ryk do***ali