6 września kierowcy pojadą nowym odcinkiem S 17
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiedziała, że 15 kilometrowy odcinek obwodnicy Ryk zostanie otwarty dla kierowców już 6 września. To pozwoli w niemal 70 minut przejechać 140 kilometrów od Piask do końca obwodnicy Garwolina.
To nie koniec dobrych wiadomości. Za dwa miesiące 17-stka wydłuży się kolejne 13 km. W listopadzie GDDKiA zapowiada oddanie odcinka od końca obwodnicy Garwolina do początku powstającej obwodnicy Kołbieli.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
To już pewnie miejscowi notable z PISu przebierają nogami, żeby zgarnąć cały splendor i chwałę, a przy okazji wypromować się przed wyborami.
To już pewnie miejscowi notable z PISu przebierają nogami, żeby zgarnąć cały splendor i chwałę, a przy okazji wypromować się przed wyborami.