Dziś w południe na drodze między Kawęczynem a Padarzem doszło do wypadku
Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca vw na prostym odcinku drogi uderzył w przyczepę ciągnika. Auto zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo. Kilka minut później na miejscu była już straż pożarna. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Szczegóły wypadku wyjaśnia policja.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze