Reklama

Samochód uderzył w przyczepę ciagnika. Ranna osoba trafiła do szpitala

Dziś w południe na drodze między Kawęczynem a Padarzem doszło do wypadku

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca vw na prostym odcinku drogi uderzył w przyczepę ciągnika. Auto zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo. Kilka minut później na miejscu była już straż pożarna. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Szczegóły wypadku wyjaśnia policja.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości