Po godz. 15 BMW jadące obwodnicą Ryk wpadło w poślizg, przebiło barierki i zatrzymało się na nasypie
Kilkugodzinne opady śniegu spowodowały trudniejsze warunki na drogach. Kierowca BMW jadący ekspresówką w kierunku Warszawy wpadł w poślizg. Do zdarzenia doszło na wysokości ul. Janiszewskiej. Samochód przebił barierki i zatrzymał się w rowie. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn. Obaj o własnych siłach opuścili auto. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Kierowca i jego pasażer nie odnieśli poważniejszych obrażeń.
Policja apeluje o zachowanie ostrożności.


fot. Hubert

fot. Angelika - dziękujemy
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze