Siatkarki I liceum Ogólnokształcącego z Ryk wygrały eliminacje gminne rozgrywek Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół z Sobieszyna Brzozowej, a trzecie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 z Ryk
Po wygraniu eliminacji gminnych przez licealistów z Ryk sukces powtórzyły siatkarki.
Kolejnym etapem rozgrywek będą mistrzostwa powiatu.
Zawody odbyły się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach.
Wyniki
LO Ryki - ZSZ 2 Ryki 2:1 (22:25, 25:6, 15:7)
LO Ryki - ZS Sobieszyn Brzozowa 2:0 (25:23, 25:20)
ZS Sobieszyn Brzozowa - ZSZ 2 Ryki 2:0 (25:23, 25:11)
LO Ryki: Jawoszek Martyna, Jeżewska Nikola, Kisiel Julia, Konopka Alicja, Kornas Julia, Kurek Antonina, Porowska Amelia, Rybakova Anna, Sikora Gabriela, Szymańska Maja, Zaremba Nikola. Opiekun: Ewa Łukasiak
ZS Sobieszyn Brzozowa: Książek Nikola, Frankiewicz Oliwia, Kurzep Estera, Lik Maria, Niedziela Klaudia, Nowak Dominika, Pytka Natalia. Opiekun: Sylwia Skwara
ZSZ 2 Ryki: Dąbrowska Maria, Głodnicka Oliwia, Gugała Anna, Hejduk Karolina, Jana Martyna, Jóźwik Oliwia, Łubianka Amelia, Piotrowska Wiktoria, Rzemiszewska Aleksandra. Opiekun: Beata Adamczyk
*Do eliminacji gminnych szkół średnich do gminy Ryki przypisany jest Zespół Szkół z Sobieszyna Brzozowej z gminy Ułęż
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze