Reklama

Sierż. Tomasz Cieślak odznaczony przez prezydenta Andrzeja Dudę

Odznaczenie odebrał 15 sierpnia w Katowicach podczas obchodów 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego

Prezydent RP Andrzej Duda z okazji Święta Wojska Polskiego wręczył nominacje generalskie i admiralską oraz odznaczenia państwowe zasłużonym dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. W gronie uhonorowanych znalazł się mieszkaniec naszego powiatu. Sierż. Tomasz Cieślak otrzymał Brązowy Krzyż za zasługi dla obronności kraju. Został odznaczony za zasługi wykraczające poza granice służby wojskowej, a także jako uczestnik kilku misji poza granicami kraju. Na co dzień służy w Centrum Szkolenia Inżynieryjno - Lotniczego w Dęblinie. Podczas uroczystości w Katowicach towarzyszyła mu żona Joanna.

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-08-22 17:30:59

    Tomek jest z Zalesia.Ale mieszka w Rudzie.Nie jest więc mieszkańcem Powiatu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-08-22 20:38:25

    Znam Tomasza nigdy nie wchodził w Du....... żeby coś osiągnąć, na pewno zasłużył na to odznaczenie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-08-28 15:34:03

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości