Odznaczenie odebrał 15 sierpnia w Katowicach podczas obchodów 100. rocznicy wybuchu I Powstania Śląskiego
Prezydent RP Andrzej Duda z okazji Święta Wojska Polskiego wręczył nominacje generalskie i admiralską oraz odznaczenia państwowe zasłużonym dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. W gronie uhonorowanych znalazł się mieszkaniec naszego powiatu. Sierż. Tomasz Cieślak otrzymał Brązowy Krzyż za zasługi dla obronności kraju. Został odznaczony za zasługi wykraczające poza granice służby wojskowej, a także jako uczestnik kilku misji poza granicami kraju. Na co dzień służy w Centrum Szkolenia Inżynieryjno - Lotniczego w Dęblinie. Podczas uroczystości w Katowicach towarzyszyła mu żona Joanna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Tomek jest z Zalesia.Ale mieszka w Rudzie.Nie jest więc mieszkańcem Powiatu.
Znam Tomasza nigdy nie wchodził w Du....... żeby coś osiągnąć, na pewno zasłużył na to odznaczenie.
Tomek jest z Zalesia.Ale mieszka w Rudzie.Nie jest więc mieszkańcem Powiatu.
Znam Tomasza nigdy nie wchodził w Du....... żeby coś osiągnąć, na pewno zasłużył na to odznaczenie.