Reklama

Siódemka prymusów z ryckich szkół ze stypendiami Premiera

Trzy tysiące złotych otrzymali: z ZSZ 2 Ryki : Weronika Antolak (klasa II Liceum Ogólnokształcącego), Jolanta Majchrzak (III Technikum Budowlanego), Weronika Bilicz (III Liceum Ogólnokształcącego) i Kateryna Storozhenko (IV Technikum Ekonomicznego), LO Ryki: Julia Kryczka (II) i Aleksandra Szczybelska (III) ZSZ 1: Daniel Gruza (IV Technikum Informatycznego).

Stypendium Prezesa Rady Ministrów  przyznaje się najlepszemu uczniowi szkoły kształcącej w formie dziennej, która umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Musi on mieć średnią co najmniej 4,75.

W tym roku PRM przyznał stypendia uczniom szkół średnich kształcącym się w klasach po szkole podstawowej i po gimnazjum.

Więcej informacji w najbliższym numerze Twojego Głosu

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości