Wśród nowo przyjętych do służby jest 41 mężczyzn i 6 kobiet
To już piąty w tym roku nabór funkcjonariuszy do służby w lubelskim garnizonie Policji. Zanim funkcjonariusze złożyli ślubowanie musieli przejść postępowanie kwalifikacyjne. Kandydaci na policjantów musieli przejść przez kilka etapów, obejmujących test wiedzy, ocenę sprawności fizycznej, test psychologiczny, rozmowę kwalifikacyjną oraz komisję lekarską. Dodatkowe punkty zyskiwali za posiadane kwalifikacje.
Oprócz Wydziału Konwojowego KWP i OPP w Lublinie, nowi policjanci zasilą jednostki Policji w Białej Podlaskiej (3), Chełmie (8), Lublinie (10), Zamościu (1), Łukowie (2), Puławach (1), Janowie Lubelskim (2),Tomaszowie Lubelskim (1). Jeden z policjantów, który złożył ślubowanie będzie służył w Komendzie Powiatowej Policji w Rykach.
(źródło: KWP Lublin)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Przeprowadzilam się z Leopoldowa do Ryk . Od 11 lat nie widziałam pieszego patrolu na ulicach tego miasta A stojących z butelką piwa czy rozlewajacych wodka przy aucie masa.
widocznie zajmują się robotą skoro nie chodzą, chodzenie według mnie oznaczałoby brakiem zajecia.
Lepiej spać w samochodzie na pksie za autobusami przynajmniej ciepło
Oni żyją w innej rzeczywistości.
Przeprowadzilam się z Leopoldowa do Ryk . Od 11 lat nie widziałam pieszego patrolu na ulicach tego miasta A stojących z butelką piwa czy rozlewajacych wodka przy aucie masa.
widocznie zajmują się robotą skoro nie chodzą, chodzenie według mnie oznaczałoby brakiem zajecia.
Lepiej spać w samochodzie na pksie za autobusami przynajmniej ciepło