Reklama

Śmieciarka przewróciła się na obwodnicy Ryk

W piątek, około godziny 15:00, na obwodnicy Ryk doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Śmieciarka jadąca pasem w kierunku Lublina przewróciła się na bok i wylądowała na pasie zieleni pomiędzy jezdniami ekspresówki.

Na miejsce natychmiast wezwano służby – straż pożarną oraz policję. Dzięki lokalizacji przewróconego pojazdu poza jezdnią ruch na obwodnicy Ryk odbywał się bez większych zakłóceń.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Rykach prowadzą czynności wyjaśniające, aby ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości