W piątek, około godziny 15:00, na obwodnicy Ryk doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Śmieciarka jadąca pasem w kierunku Lublina przewróciła się na bok i wylądowała na pasie zieleni pomiędzy jezdniami ekspresówki.
Na miejsce natychmiast wezwano służby – straż pożarną oraz policję. Dzięki lokalizacji przewróconego pojazdu poza jezdnią ruch na obwodnicy Ryk odbywał się bez większych zakłóceń.
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Rykach prowadzą czynności wyjaśniające, aby ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze