Tragiczny wypadek na trasie Dęblin-Łuków. Jedna osoba zginęła. Jednostki ratownicze szybko zareagowały. Policja prowadzi dochodzenie. Apel o ostrożność na drogach.
Dzis na trasie Dęblin-Łuków, na wysokości Grabowa Szlacheckiego, doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba - kobieta. Na miejsce zdarzenia jako pierwsze dotarły jednostki OSP Wola Okrzejska, które natychmiast przystąpiły do działań ratunkowych.
W akcję zaangażowane były także JRG Łuków, OSP Kłoczew oraz OSP Grabów Szlachecki, a także JRG Ryki. Wsparcie medyczne zapewniły dwie karetki pogotowia oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Policja prowadzi śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności wypadku. W związku z tragicznymi wydarzeniami apelujemy do kierowców o ostrożność na drogach, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.
Komunikat Policji:
UWAGA![]()
Zderzenie samochodu osobowego z pociągiem miało miejsce na przejeździe kolejowym w miejscowości Grabów Szlachecki, na drodze gminnej relacji Czernic - Rzyczyna - Grabów Rycki.
Droga jest zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracują służby ratownicze.
Apelujemy o stosowanie się do poleceń służb i policjantów obecnych na miejscu zdarzenia.
CZYTAJ: eradzyn.pl, lukow.tv, turyki.pl, tudeblin.pl, egarwolin.pl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze