Reklama

Śmiertelny wypadek na trasie Łuków-Dęblin. Zginęła młoda kobieta!

Tragiczny wypadek na trasie Dęblin-Łuków. Jedna osoba zginęła. Jednostki ratownicze szybko zareagowały. Policja prowadzi dochodzenie. Apel o ostrożność na drogach.

Dzis na trasie Dęblin-Łuków, na wysokości Grabowa Szlacheckiego, doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła jedna osoba - kobieta. Na miejsce zdarzenia jako pierwsze dotarły jednostki OSP Wola Okrzejska, które natychmiast przystąpiły do działań ratunkowych.

W akcję zaangażowane były także JRG Łuków, OSP Kłoczew oraz OSP Grabów Szlachecki, a także JRG Ryki. Wsparcie medyczne zapewniły dwie karetki pogotowia oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Policja prowadzi śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności wypadku. W związku z tragicznymi wydarzeniami apelujemy do kierowców o ostrożność na drogach, szczególnie w trudnych warunkach atmosferycznych.

Reklama

Komunikat Policji: 

⚠️ UWAGA‼️

Zderzenie samochodu osobowego z pociągiem miało miejsce na przejeździe kolejowym w miejscowości Grabów Szlachecki, na drodze gminnej relacji Czernic - Rzyczyna - Grabów Rycki.

Droga jest zablokowana. Na miejscu zdarzenia pracują służby ratownicze.

Apelujemy o stosowanie się do poleceń służb i policjantów obecnych na miejscu zdarzenia.

 

 

CZYTAJ: eradzyn.pl, lukow.tvturyki.pltudeblin.plegarwolin.pl

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/10/2024 11:33
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości