Reklama

Sobieszyn: Uczniowie od "Kickiego" pożegnali szkolne mury

To było nietypowe zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół, bo bez udziału społeczności szkolnej

Kolejny rocznik absolwentów zakończył edukację w placówce.To rozstanie nietypowe i trudne dla całej społeczności szkolnej, bo nie można się pożegnać osobiście. W tej sytuacji pozosyała komunikacja wirtualna. Uczniowie na stałe zapiszą się na kartach historii szkoły, jako pierwsza, elitarna Certyfikowana Wojskowa Klasa Mundurowa MON.

Reklama


Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości