To wyjątkowy czas dla społeczności szkolnej. Urodziny szkoły były dniem pełnym wzruszeń, wspomnień i dobrych emocji
Uroczystości jubileuszowe zostały połączone ze ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Pojawili się liczni goście, nauczyciele, byli i obecni pracownicy oraz przyjaciele szkoły. Na początku odbyła się Msza Święta w intencji pracowników i uczniów placówki w kościele parafialnym, którą celebrował proboszcz parafii ks. Grzegorz Tomaszewski. Uczniowie z Zespołu Tanecznego na powitanie zatańczyli poloneza.Dyrektor Magdalena Ostrowska i Wójt Barbara Pawlak wręczyły nagrody wyróżniającym się nauczycielom. Uczniowie zaprezentowali ważne momenty z historii szkoły oraz zaprezentowali część artystyczną. Na koniec była słodka niespodzianka dla wszystkich – jubileuszowy tort