Reklama

Spadł z motocykla wprost pod nadjeżdżający samochód

Kierujący motocyklem na łuku drogi podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna spadł z motocykla wprost pod nadjeżdżający z przeciwka samochód

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 15 w Lendzie Wielkim. Motocyklem marki honda kierował 31-letni mieszkaniec Warszawy. W wyniku zdarzenia został ranny i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Samochodem kierował 40-letni mieszkaniec powiatu ryckiego. Był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-07-29 18:00:36

    W Lendzie Wielkim ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    michal74 2019-07-29 19:44:24

    Zgadza się, już poprawione. Dziękujemy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości