Reklama

Sportowa rywalizacja i świetna atmosfera podczas Dnia Sportu w Dęblinie

Żołnierze i uczniowie szkół mundurowych spotkali się na Dniu Sportu w Garnizonie Dęblin, gdzie walczyli w różnych konkurencjach sportowych oraz promowali sprawność fizyczną. Wydarzenie zakończyło się wręczeniem nagród dla najlepszych zawodników i wspólną zabawą.

W Garnizonie Dęblin odbył się Dzień Sportu, Sprawności Fizycznej i Zdrowego Trybu Życia. Wydarzenie przyciągnęło żołnierzy oraz uczniów szkół mundurowych, a na uczestników czekały emocje, rywalizacja i bardzo dobra atmosfera.

Wzięły w nim udział jednostki Garnizonu Dęblin oraz szkoły mundurowe, które razem stworzyły klimat pełen sportowych zmagań, zaangażowania i zasad fair play.

Oficjalnego otwarcia i zakończenia dokonał zastępca dowódcy 4 Skrzydła Lotnictwa Szkolnego, płk pil. Łukasz Piątek. To on wręczył nagrody i udekorował najlepszych zawodników, którzy stanęli na podium.

Reklama

Uczestnicy rywalizowali w kilku konkurencjach: biegu sprawnościowym na dystansie 3 kilometrów, turnieju piłki nożnej w sześcioosobowych drużynach oraz przeciąganiu liny. Każda z dyscyplin przyciągała sporą widownię.

Dzień Sportu to nie tylko zawody ale także okazja do integracji żołnierzy i młodzieży oraz promocji zdrowego stylu życia. Nie zabrakło dobrej energii, wzajemnego wsparcia i wspólnej zabawy.

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom i kibicom za stworzenie wyjątkowej atmosfery, sportową postawę oraz wspólnie spędzony czas - mówią organizatorzy.

Źródło: 4 Skrzydło Lotnictwa Szkolnego
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości