Reklama

Sprawdź, ile zapłacisz za postój na parkingu szpitala w Rykach

W poniedziałek ruszył system płatnego parkowania na parkingu przy Szpitalu Powiatowym w Rykach

 

Firma z Ełku, która wygrała przetarg na dostawę systemu parkingowego zakończyła montaż urządzeń. - Coraz więcej szpitali decyduje się na takie rozwiązanie. Niedawno mieliśmy zamówienie na montaż takiego systemu nawet na parkingu przy cmentarzu - mówi jeden z pracowników montujących urządzenia parkingowe. Koszt godzinnego postoju wyniesie 3 zł.

15 minut za darmo

Płatne parkowanie zostało uruchomione w poniedziałek. Każdy kto będzie chciał postawić swój samochód na przyszpitalnym parkingu będzie musiał zapłacić. Nawet pracownicy szpitala. Dla nich przewidziane są miesięczne abonamenty. - Za darmo będą mogli wjechać ewentualnie goście szpitala podczas wizyt służbowych - oznajmia Beata Kocięcka, prezes spółki Szpital Powiatowy w Rykach. Pozostali kierowcy zapłacą 3 złote za każdą godzinę postoju. - Pierwsze 15 minut jest bezpłatne. To czas na to, żeby odebrać pacjenta lub coś mu przekazać, ewentualnie znaleźć wolne miejsce na parkingu - mówi prezes Kocięcka. Miesięczne abonamenty bez limitu godzin przewidziane są również dla innych kierowców np. pracowników pobliskich firm, którzy do tej pory korzystali z parkingu szpitalnego. Wyjdzie taniej niż płacenie normalnego biletu. Jeżeli ktoś przyjeżdża sporadycznie lepiej kupić normalny bilet.  

Reklama

Więcej na ten temat w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu".

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-06-06 17:46:30

    Do pełni szczęścia postuluję o płatne parkingi pod dwoma urzedami oczywiście pracownicy też płacą zwłaszcza starosta i burmistrz nie ważne czy prywatne czy służbowe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości