Mimo, że pogoda nie sprzyjała nie brakowało chętnych do "mroźniej" kąpieli
Morsowa impreza zorganizowana przez Nieformalny Klub Morsa "Z łabędziem być" przywiodła do Stężycy rekordową liczbę amatorów zimnej kąpieli. W tym roku do wody weszło 180 osób, bijąc tym samym dotychczasowy rekord regionu. Impreza była okazją do debiutu dla nowych 20 osób. Woda miała 10 stopni Celsjusza. Niektórzy przyznawali, że była za ciepła, ale to przecież dopiero początek sezonu. Zima przed nami. Kolejne morsowanie już w najbliższą niedzielę (24 listopada) o godz. 13.30 na Wyspie Wisła w Stężycy.