Reklama

Stężyca bogatsza o milion złotych

Rozstrzygnięto konkurs “Rosnąca odporność”. W powiecie ryckim najlepiej wypadła gmina Stężyca. W nagrodę dostanie milion złotych

W ramach kampanii profrekwencyjnej rząd uruchomił konkursy z nagrodami finansowymi, by zachęcać do szczepienia się przeciw Covid-19. Jednym z nich była "Rosnąca odporność". Premiował gminy, które osiągnęły najwyższy wzrost poziomu zaszczepienia mieszkańców między 1 sierpnia, a 31 października. W powiecie ryckim najlepiej wypadła gmina Stężyca. W ciągu 3 miesięcy udało się tu zaszczepić ponad 7,3 procent mieszkańców. W nagrodę samorząd otrzyma okrągły milion. Wyda go na dowolny cel, jeżeli tylko wójt będzie w stanie uzasadnić, że jest on związany ze zwalczaniem zakażenia, zapobieganiem rozprzestrzeniania się, profilaktyką oraz zwalczaniem skutków, w tym społeczno-gospodarczych Covid-19.

O tym, na co gmina Stężyca przeznaczy milion wygraną oraz, kto z terenu powiatu ryckiego zajął II miejsce i zgarnie pół miliona oraz III miejsce i 250 tys. zł,  przeczytacie w jutrzejszym wydaniu "Twojego Głosu". Zapraszamy do lektury. 

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości