Reklama

Stężyca. Rodzina Ptaszków chce kupić część Wyspy Wisła

Kwota, jaką oferuje, to 11 mln złotych.

Wszystko po to, by m.in. zmniejszyć zadłużenie Wyspy Wisła. Czy Wspólnota Gruntowa wyrazi na to zgodę? Dowiemy się w najbliższą niedzielę na walnym zebraniu. Do tematu powrócimy, a póki co zachęcamy do przeczytania artykułu o planach Jarosława Ptaszka co do przyszłości stężyckiego kompleksu. 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gosciowa - niezalogowany 2019-09-11 12:32:52

    Co się dzieje z kultura i dobrym wychowaniem u ludzi...Przychodzi sobie dwóch kolesi w szortach na jakieś oficjalne spotkanie, rozsiada się jak pod budka z piwem, szkoda ze jeszcze sie nie położyli bo przecież dla nich to spotkanie piknikowe.....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-11 13:35:06

    dzien dobry

    niech cieszą się w Stęzycy ,że w ogóle chce ktoś przyjsc na jakieś spotkanie bo w innych miejscowosciach wiekszosc ma w puu spotkania i zebrania itp (szorty spodenki mały szczegół czasy sie zmieniają kiedys kobit nie mogły głosowac chodzic w spodniach ..itd.........)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-09-11 13:37:04

    Ten młody człowiek w szortach to syn Pana Jarosława i zaraz będzie wspolwlascicielem Wyspy Wisła :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości