Reklama

Strażak z Leopoldowa zginął w wypadku pod Kozienicami

Dziś około 14 doszło tragicznego w skutkach wypadku. Dacia Duster uderzyła w ciężarówkę. Kierowca Volvo wyjeżdżając ze stacji paliw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

Na miejscu zginął 31-letni pasażer osobówki. Jej kierowca w ciężkim stanie został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie.

Do wypadku doszło ok. 14. w miejscowości Chinów na trasie Kozienice-Góra Kalwaria. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zdarzenia. 31-latek, który zginął w wypadku to mieszkaniec gminy Ryki. Od kilkunastu lat był członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Leopoldowie, skąd pochodził. Członkostwo w OSP to rodzinna tradycja. Przed laty w leopoldowskiej jednostce udzielał się ojciec pana Wojciecha. Później w jego ślady poszło czterech jego synów.

Reklama

- Wojtek wyróżniał się w naszej jednostce udziałem w zawodach pożarniczo-sportowych. Był mocnym punktem naszej drużyny. Wysportowany, sprawny zawsze mogliśmy na niego liczyć - mówi Tomasz Polak, prezes OSP Leopoldów. - Trudno w to uwierzyć, że już go z nami nie będzie - dodaje.

(fot. Policja/Twitter)

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gosc - niezalogowany 2021-03-24 20:25:19

    Pracował ma kolei, był maszynistą- jechał do pracy Najszczersze Kondolencje dla Rodziny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pisiorek - niezalogowany 2021-03-27 18:35:10

    Kazdy kiedys umrze, chyba kazdy o tym wie.... , taka kokej rzeczy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Nikk - niezalogowany 2021-03-30 16:24:58

    Jednak nie kazdy w takich okolicznościach i w takim wieku... Mądry jest ten kto nie doświadczył takiej tragedii... Też straciłam bardzo bliska osobę przez gówniarza co wymusił i był tak niedojrzały zw na sprawach śmiał się w twarz.... A dziecko matki nie ma przez idiotę który miał 3 pasy zajęte.. A tłumaczenie skurcz i że lubi zapierdalac. Mimo że to kilka lat niestety dziecku na psychice zostało.... Brało udział w wypadku i czas nie leczy ran... To tylko takie gadanie

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości