Reklama

„Sukces był dla mnie zaskoczeniem”. Natalia Kursa w finale Miss Województwa Lubelskiego

Mieszkanka Dęblina, Natalia Kursa, zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Województwa Lubelskiego, reprezentując Dęblin a także cały powiat rycki. Jej udział w konkursie był początkiem nowego doświadczenia, które rozwija ją nie tylko jako uczestniczkę, ale i jako osobę. Przed nią ostatni etap rywalizacji i możliwość awansu do etapu ogólnopolskiego.

Pochodząca z Rzyczyny mieszkanka Dęblina, Natalia Kursa, zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Województwa Lubelskiego. Do finału zakwalifikowały się 24 uczestniczki z całego regionu, a Natalia reprezentuje powiat rycki. Przed nią ostatni etap rywalizacji oraz szansa na awans w konkursie ogólnopolskim.

Udział w konkursie zaczął się dla niej dość niespodziewanie. Jak mówi, wcześniej tego nie planowała.

- Pomysł pojawił się dość spontanicznie, sama pewnie bym na to nie wpadła, ale moja szefowa bardzo mnie zmotywowała i dodała odwagi. Pomyślałam wtedy: czemu nie? To świetna okazja do zdobycia nowego doświadczenia i wyjścia ze swojej strefy komfortu - mówi Natalia. Nie zakładała konkretnego wyniku, startowała bez większej presji.

Reklama

- Nie nastawiałam się na konkretny rezultat. Podchodziłam do tego z otwartą głową i chciałam przede wszystkim dobrze przeżyć to doświadczenie, sukces był dla mnie miłym zaskoczeniem - przyznaje.

Dla mieszkanki Dęblina awans do finału to ważne wydarzenie i silna motywacja do dalszego działania - To dla mnie ogromna satysfakcja i potwierdzenie, że warto wychodzić ze swojej strefy komfortu i podejmować wyzwania. Wierzę, że osoby z małych miejscowości również mogą próbować i spełniać marzenia - mówi.

Reklama

Przed uczestniczkami zaczyna się kolejny, bardzo ważny etap konkursu: czas przygotowań, sesji zdjęciowych i intensywnej pracy. Finał zaplanowano na 23 maja. Zwyciężczynie mogą liczyć na awans do etapu ogólnopolskiego.

Aby dojść do finału, kandydatki musiały pokazać nie tylko urodę, ale też charakter i zaangażowanie.

Jak przyznaje Natalia - Przede wszystkim chodziło o pokazanie siebie, swojej osobowości, pewności siebie i autentyczności. Myślę, że kluczowe było też zaangażowanie i pozytywne podejście. Pokazanie zarówno swoich mocnych, jak i słabszych stron. Za mną cudowne sesje i piękne doświadczenia. Spotkałam wiele wartościowych osób - dodaje

Reklama

Natalia nie ukrywa, że ma jasno określone plany i marzenia na przyszłość. Najważniejsza jest dla niej rodzina, a równolegle myśli o rozwoju zawodowym.

Źródło: Materiały własne - twojglos.pl Aktualizacja: 30/04/2026 11:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości