Mieszkanka Dęblina, Natalia Kursa, zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Województwa Lubelskiego, reprezentując Dęblin a także cały powiat rycki. Jej udział w konkursie był początkiem nowego doświadczenia, które rozwija ją nie tylko jako uczestniczkę, ale i jako osobę. Przed nią ostatni etap rywalizacji i możliwość awansu do etapu ogólnopolskiego.
Pochodząca z Rzyczyny mieszkanka Dęblina, Natalia Kursa, zakwalifikowała się do finału konkursu Miss Województwa Lubelskiego. Do finału zakwalifikowały się 24 uczestniczki z całego regionu, a Natalia reprezentuje powiat rycki. Przed nią ostatni etap rywalizacji oraz szansa na awans w konkursie ogólnopolskim.
Udział w konkursie zaczął się dla niej dość niespodziewanie. Jak mówi, wcześniej tego nie planowała.
- Pomysł pojawił się dość spontanicznie, sama pewnie bym na to nie wpadła, ale moja szefowa bardzo mnie zmotywowała i dodała odwagi. Pomyślałam wtedy: czemu nie? To świetna okazja do zdobycia nowego doświadczenia i wyjścia ze swojej strefy komfortu - mówi Natalia. Nie zakładała konkretnego wyniku, startowała bez większej presji.
- Nie nastawiałam się na konkretny rezultat. Podchodziłam do tego z otwartą głową i chciałam przede wszystkim dobrze przeżyć to doświadczenie, sukces był dla mnie miłym zaskoczeniem - przyznaje.
Dla mieszkanki Dęblina awans do finału to ważne wydarzenie i silna motywacja do dalszego działania - To dla mnie ogromna satysfakcja i potwierdzenie, że warto wychodzić ze swojej strefy komfortu i podejmować wyzwania. Wierzę, że osoby z małych miejscowości również mogą próbować i spełniać marzenia - mówi.
Przed uczestniczkami zaczyna się kolejny, bardzo ważny etap konkursu: czas przygotowań, sesji zdjęciowych i intensywnej pracy. Finał zaplanowano na 23 maja. Zwyciężczynie mogą liczyć na awans do etapu ogólnopolskiego.
Aby dojść do finału, kandydatki musiały pokazać nie tylko urodę, ale też charakter i zaangażowanie.
Jak przyznaje Natalia - Przede wszystkim chodziło o pokazanie siebie, swojej osobowości, pewności siebie i autentyczności. Myślę, że kluczowe było też zaangażowanie i pozytywne podejście. Pokazanie zarówno swoich mocnych, jak i słabszych stron. Za mną cudowne sesje i piękne doświadczenia. Spotkałam wiele wartościowych osób - dodaje
Natalia nie ukrywa, że ma jasno określone plany i marzenia na przyszłość. Najważniejsza jest dla niej rodzina, a równolegle myśli o rozwoju zawodowym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze