Reklama

Szokująca scena na stacji Dęblin! Pijana matka z 7-latką w pociągu

W pociągu relacji Lublin Główny – Bydgoszcz Główna, 36-letnia kobieta podróżowała do Warszawy z siedmioletnią córką, mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu! Interweniowali funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, którzy przekazali kobietę policji. Teraz grożą jej poważne konsekwencje!

Nietrzeźwa matka z dzieckiem w pociągu – interwencja służb

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu na stacji kolejowej Dęblin. Funkcjonariusze SOK patrolujący pociąg Lublin Główny – Bydgoszcz Główna zostali wezwani przez kierownika składu do interwencji wobec nietrzeźwej pasażerki podróżującej z małym dzieckiem.

Na miejscu mundurowi potwierdzili, że 36-letnia mieszkanka powiatu otwockiego była pod wyraźnym wpływem alkoholu i sprawowała opiekę nad siedmioletnią córką. Kobieta przyznała, że wypiła „tylko jedno piwo”, jednak policyjne badanie wykazało ponad promil alkoholu w organizmie.

Reklama

Poważne konsekwencje dla matki – grożą jej zarzuty

Na miejsce natychmiast wezwano patrol Policji, który przejął sprawę. Nietrzeźwa matka została przekazana do Komisariatu Policji w Dęblinie, a jej siedmioletnia córka trafiła pod opiekę funkcjonariuszy.

Teraz 36-latce grożą poważne konsekwencje prawne – odpowie za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, a także za opóźnienie pociągu.

Służby apelują o odpowiedzialność – podróżowanie w stanie nietrzeźwości z dzieckiem może mieć tragiczne konsekwencje!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/03/2025 13:55
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości