Co spędza sen z powiek burmistrzowi Ryk i Dęblina? Z czego cieszy się starosta? Co odkrył komendant ryckich strażaków? I jak upłynął rok wójtom? Odpowiedzi na te i inne pytania przyniesie trzecia edycja Szopki Noworocznej „Twojego Głosu”
W najbliższym, przedświątecznym numerze kolejny rok z rzędu oddamy głos ważnym postaciom lokalnego życia publicznego. Wszystkie teksty okraszone humorem, a czasem sarkazmem ukażą specyfikę mijających 12 miesięcy. Każdy z naszych bohaterów będzie wypowiadał się w rytm znanych, polskich piosenek z repertuaru m.in. Kabaretu Starszych Panów, Czerwonych Gitar, Anny Jantar, Marii Koterbskiej, czy Wojciecha Młynarskiego. A w lepszym zrozumieniu zawiłości tematów pomogą zabawne rysunki Andrzeja Nowaczyka. Zapraszamy do lektury...
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
W tym pro pisowskim grajdole szopki noworocznej nie trzeba, bo ona jest cały rok. Wszędzie tylko wojenki o władzę, parcie na szkło, obłuda i zakłamanie, łajdactwo, niszczenie ludzi.
W tym pro pisowskim grajdole szopki noworocznej nie trzeba, bo ona jest cały rok. Wszędzie tylko wojenki o władzę, parcie na szkło, obłuda i zakłamanie, łajdactwo, niszczenie ludzi.
Ten defibrylator to raczej by się przydał staroście, żeby reanimować swoje, tak i jak i innych decydentów, zatwardziałe serca bez uczuć i odrobiny empatii.
jaki biedny nasz burmistrz nie miał miejsca na Sylwestra2019 /20 miejskiego. oj bidula , szkoda ze pole zaorołem to byłby plac . bo rynek Gąski wiec honor , parking ósemka kiedyś pohandlowany z ksiedzem i biznesem tez nie mzoe byc , stadion tez , boisko budowlanki tez za malo terenu, i parking przy gminie tez za mało , a i pks teren za 3mln .
W tym pro pisowskim grajdole szopki noworocznej nie trzeba, bo ona jest cały rok. Wszędzie tylko wojenki o władzę, parcie na szkło, obłuda i zakłamanie, łajdactwo, niszczenie ludzi.
W tym pro pisowskim grajdole szopki noworocznej nie trzeba, bo ona jest cały rok. Wszędzie tylko wojenki o władzę, parcie na szkło, obłuda i zakłamanie, łajdactwo, niszczenie ludzi.
Ten defibrylator to raczej by się przydał staroście, żeby reanimować swoje, tak i jak i innych decydentów, zatwardziałe serca bez uczuć i odrobiny empatii.