Reklama

Szpital inwestuje grube miliony

Blisko 3 mln zł na oddział do sterylizacji. Ponad 6 mln zł na oddział rehabilitacyjny. To plany dalszej modernizacji 6. Wojskowego Szpitala w Dęblinie

O remontach w dęblińskiej lecznicy pisaliśmy już wielokrotnie. Teraz przyszedł czas na przedstawienie kolejnych inwestycji. A tych w szpitalu nie mało. - Podobnie jak pacjentów - oznajmia Wojciech Zommer, dyrektor placówki.

Czytaj więcej w najnowszym wydaniu "Twojego Głosu" - gazety powiatu ryckiego (32/2019).

Gazeta dostępna jest także w wersji elektronicznej TU

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-08-07 13:20:43

    Ok, ok, a kiedy będzie można zrobić tomografię z kontrastem i opisem? Bo o ile mi wiadomo, to tomograf jest, ale nie ma komu podać kontrastu i wykonać opisu. A po co komu badanie bez opisu???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-08-07 14:35:02

    niestety szpital nie posiada tomografu!!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości