Grupa Kapitałowa PKO BP przekazała samochód w ramach działań podejmowanych na rzecz walki z COVID-19
- Dziś szpitale są na pierwszej linii frontu walki z pandemią. Wsparcie dla tych placówek to pomoc na rzecz mieszkańców naszego powiatu – mówi Dariusz Szczygielski, starosta rycki. - W tym trudnym czasie pracownicy szpitala powinni mieć wszelkie narzędzia do tego, żeby mogli nieść pomoc potrzebującym. Jestem przekonany, że przekazany samochód długo i bezpiecznie będzie służył naszemu szpitalowi - szpitalowi.
To nie jedyna aktywność GK PKO Banku Polskiego mająca na celu przeciwdziałanie epidemii w kraju. Dotąd spółki Grupy przeznaczyły ponad 23 mln zł na wsparcie m.in. szpitali, zakładów opieki zdrowotnej i służb sanitarnych, zakup sprzętu medycznego i środków ochrony osobistej.
(źródło: Starostwo Powiatowe w Rykach)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Po chuj im samochód osobowy?
Jak to po co? Do wywożenia biednych zmarłych... U nas tak się zwalcza Covid, "fundując" nowe auta. O bezpieczeństwo pracowników nikt sie nie martwi.
Pani dyrektor będzie niosła pomoc potrzebującym wożąc tym samochodem swoją własną dupe. To zakrawa na skandal, mam nadzieję, że któryś redaktor zapyta do jakich celów ten samochód będzie służył.
Ludzie co wami kieruje....
Poczucie odpowiedzialności. Czy to coś mówi!
Przecież za ten samochód można było kupić ze dwa respiratory albo setki masek, rękawiczek i odzieży ochronnej. Co te debile z banku robią.
A zapytajcie pielęgniarki czy mają środki ochrony osobistej. Zakładają po dwa fartuchy aby uchronić się przed covid. Skandal!
Widać, że w okolicy zakorzeniona jest jeszcze swołocz komunistyczna, która uważa, że samochód służbowy to jakieś niewiadome luksusowe dobro... Rowerami niech wożą próbki do laboratorium... a jak!!! KOMUNO WRÓĆ najlepiej w chińskim wydaniu....
A jak do tej pory wozili te próbki, rowerami?
A ty tak poważnie pytasz?
Na jakim kierowniczym stanowisku w szpitalu pracujesz?
Czyżby to było stanowisko za które płacimy co miesiąc 35 tyś. + 15 tyś. czyli w sumie 50 tyś. a po ustawie covidowej będzie to 100 tyś. miesięcznie.
Ból dla niektórych, że ten szpital działa jest ogromny. Mówili, że się nie da, nie dadzą rady. Jednak jest, działa i to w dodatku z samochodem służbowym ;-) ale jaja, ale jaja jak to mawiała jedna pani z PO.
Nic kompletnie człowieku nie rozumiesz, ja się pytam ile respiratorów można było kupić zamiast tego samochodu.
To zawsze była i jest parodia szpitala.. normalnie jak w "Daleko od noszy"
Chyba ty jestes parodia czlowieka...
Od kiedy to firma prywatna może przekazać coś jednostce samorządowej? Nie wiem, czy to jest tak do końca zgodne z przepisami prawa. Dziwne, że nie napisali na podstawie to jakich przepisów prawa do tego doszło.
Po chuj im samochód osobowy?
Jak to po co? Do wywożenia biednych zmarłych... U nas tak się zwalcza Covid, "fundując" nowe auta. O bezpieczeństwo pracowników nikt sie nie martwi.
Pani dyrektor będzie niosła pomoc potrzebującym wożąc tym samochodem swoją własną dupe. To zakrawa na skandal, mam nadzieję, że któryś redaktor zapyta do jakich celów ten samochód będzie służył.