Szczepienia przeciwko COVID-19 w Szpitalu Powiatowym w Rykach rozpoczną się 25 stycznia
Szpital Powiatowy w Rykach zaprasza do punktu szczepień. Dzisiaj ruszyła rejestracja pacjentów w wieku 80+. Za tydzień, czyli 22 stycznia rozpocznie się rejestracja pacjentów w wieku 70+. Wszelkie informacje o rejestracji i szczepieniach w ryckim szpitalu można uzyskać pod numerami telefonów: 533 327 084 (w godzinach 8:00-18:00 oraz 533 327 051 (w godzinach 8:00-14:00).
Szczepienia zarejestrowanych pacjentów w Szpitalu Powiatowym w Rykach przy ul. Żytniej 23 ruszą 25 stycznia
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie radzę się szczepić, chyba że ktoś chce popełnić odłożone w czasie samobójstwo. Szczepionka zawiera wirusa HIV, który jak wiadomo obniża odporność. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szczepionka_na,p2056140088 http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dr_francis_boyle,p2070307043 Już są prognozy przez niezależnych lekarzy (a nie takich, jak nasi pożal się Boże nasi rządowi "eksperci", którzy siedzą w kieszeni koncernów farmaceutycznych https://stolikwolnosci.pl/prof-simon-i-flisiak-finansowani-przez-koncerny-farmaceutyczne/), że po szczepieniach zwiększy się liczba zachorowań i zgonów. Oficjalna propaganda będzie taka, że ludzie zmarli ze starości, w wyniku chorób współistniejących, tylko żeby nie powiązać tego z tymi szczepionkami. Nie wierzcie w bajki opłacanych przez rząd celebrytów i innych oficjeli, to zagrywka psychologiczna, żeby was zmusić do szczepień. Oni niczym się nie zaszczepili ewentualnie placebo/witaminą D/solą fizjologiczną. To bajki dla ciemnego luda, a rząd idzie w zaparte, bo siedzi w kieszeni tych, którzy zorganizowali tą pandemię, żeby zbić kasę na tych szczepionkach kosztem waszego zdrowia. Wybór należy do was.
Co za ciemnogród. Ziemia tez jest płaska. Kto wyprał Ci tak mózg ?
Widze ze z was obaj wielcy znafcy na wszystkjm i niczym
Zna”f”co a jakie jest Twoje zdanie?:)
Nie interesui siė bo kociej mordy dostaniesz
Wolę już zostać z wypranym mózgiem niż dać się dobrowolnie zaszczepić szczepionką firmy, która w USA była skazana za oszustwa i płaciła ciężkie odszkodowania pacjentom za uszczerbek na zdrowiu. Poza tym kilka faktów: 1)Szczepionka jest reklamowana jako bezpieczna, a prezes Pfizera nie chce się zaszczepić. 2)Firmy farmaceutyczne zostały zwolnione z odpowiedzialności karnej za skutki uboczne, bo im się nie opłaca tak powiedział prezes AstraZeneca. 3)Odszkodowania będą wypłacane przez państwo, ale nie za skutki uboczne. 4)W komisji przyznającej odszkodowania będą zasiadać przedstawiciele rządu, lekarze i przedstawiciele firm farmaceutycznych. I gdzie tu troska rządu, tych firm o nasze zdrowie? Bo bardziej to wygląda na troskę, ale o kasę. Także życzę powodzenia w dochodzeniu swoich racji, jak nie daj Boże coś się komuś stanie, w wyniku powikłań poszczepiennych.
Ciemnogród.
U ciebie na wsi ciemnogrud
A poza tym powtarzanym w kółko jednym słowem, potrafisz przytoczyć jakieś argumenty? Bo na razie, to jak widać Ci ich brak, a zamiast tego jedyne na co Cię stać to obrzucanie inwektywami przeciwników.
https://wprawo.pl/skuteczna-szczepionka-ponad-12-tys-zaszczepionych-izraelczykow-uzyskalo-pozytywny-wynik-testu-na-koronawirusa/ Link do oryginalnego artykułu: https://www.haaretz.com/israel-news/thousands-of-israelis-tested-positive-for-coronavirus-after-first-vaccine-shot-1.9462478
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/koszmar_szczepionki_na,p1146480116 http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/kalifornijski_departament,p1940214699
MAŁO GDZIE JEST TAKIE MIASTO , ŻE NIE CHODZI SIĘ PO OSIEDLACH I TZW MIEŚCIE BEZ MASEK W CZAS EPIDEMII ALE W RYKACH NOTORYCZNIE MIESZKAŃCY SĄ BEZ MASECZEK NA USTACH I NOSIE - NA OSIEDLACH , W SKLEPACH ,ULICACH !!! może gazeta umoralniłaby mieszkańców kilkoma artykułami dyscyplinującymi
Maseczki przed niczym nie chronią, to tylko taki kaganiec dla ciemnego luda, żeby wymusić posłuszeństwo. Długotrwałe noszenie tej szmaty może stanowić zagrożenie dla życie człowieka, poprzez niedotlenienie organizmu i namnożenie się na niej różnych bakterii, wirusów.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-kary-od-sanepidu-anulowane-przez-sady/t0ktkd0,79cfc278
mają nosic maseczki i koniec dyskusji
Jesteś przedstawicielem jakiegoś koncernu farmaceutycznego? Czy handlujesz maseczkami? To by wiele tłumaczyło. Zaś co do rozporządzeń (nie)rządu, to kary oparte na tych przepisach są masowo uchylane przez sądy jako niegodne z obowiązującymi przepisami i Konstytucją. A co do Twojej wypowiedzi, to Ty chyba masz jakiś fetysz: karać, karać i jeszcze raz karać. Myślę, że odnalazłbyś się w jakimś systemie totalitarnym.
maseczka zawsze chroniła i chroni od wiekszości rzeczy i przestań w cuda wianki informacyjne się bawić
A skąd to wiesz? Masz na to jakieś dowody, opracowania naukowe? Bo pisać to każdy umie. Maseczka to może w jakimś stopniu chroni ale taka z filtrem, a nie te szmaty co można kupić w sklepie za parę złotych, bo one żadnej ochrony nie gwarantują.
to ja twoja miła bedzie miała smarkanie lub kaszelek to bądz bez maseczki z nią i rozmawiaj ok 3dni , a nastepnym razem jak zachoruje z maseczką , i napiszesz mi za rok ,poł roku kiedy zachorowałeś szybciej itd
Smieszny jesteś pseudolekarzyno, jeśli w ogóle nim jesteś. Przestań straszyć ludzi bzdurami. Ten kawałek materiału przed niczym nie chroni, a jeszcze szkodzi niedotlenieniem organizmu i namnożeniem się na nim bakterii i wirusów.
no czytając P...... instrukcje wpisy to jakby własnie to niedotlenienie było
Dlaczego tak uważasz? Czy napisałem coś niezgodnego z prawdą? NOP – niepożądany odczyn poszczepienny. Czym jest i jak często występuje? https://www.gov.pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne Informacja Ministerstwa Zdrowia o niepożądanych odczynach poszczepiennych, które dotychczas wystąpiły u zaszczepionych w Polsce: https://www.gov.pl/attachment/2b3b97c5-1fb8-4aff-9ad3-679fd3253d4a
Zmarła pierwsza osoba w Polsce, 24 godziny po zaszczepieniu. I tak jak pisałem oczywiście Ministerstwo Chorób nie chce przyznać, że nastąpiło to w wyniku zaszczepienia, tylko próbują to zwalać na choroby współistniejące. I nikt, zgodnie z obowiązującymi przepisami, nie dostanie za to odszkodowania, nawet rodzina zmarłego.
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dowod-ze-pandemia-zostala-zaplanowana-w-okreslonym-celu-2021-01
jak epidemia zaplanowana i szczepionki beeee i maski beee to czego nas Twój PIS tak zdradza i Polske i na s patriotów na manowce wysyła ??? o rany prawy i sprawiedliwy miał być
https://wprawo.pl/kolejny-zgon-w-polsce-po-szczepieniu-na-covid-19-nizp-pzh-trwaja-badania-i-analizy-tego-przypadku/
https://c-z06.neon24.pl/post/159406,mam-nadzieje-ze-polacy-nie-sa-az
https://wprawo.pl/trzeci-zgon-w-polsce-po-szczepieniu-na-covid-19-dusznosc-utrata-przytomnosci-zatrzymanie-krazenia/ https://wprawo.pl/pandemia-zabojczy-wirus-na-bialorusi-bez-lockdownu-i-ddm-najmniejsza-liczba-zgonow-od-29-lat-lockdown-zabija/
Nie radzę się szczepić, chyba że ktoś chce popełnić odłożone w czasie samobójstwo. Szczepionka zawiera wirusa HIV, który jak wiadomo obniża odporność. http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szczepionka_na,p2056140088 http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/dr_francis_boyle,p2070307043 Już są prognozy przez niezależnych lekarzy (a nie takich, jak nasi pożal się Boże nasi rządowi "eksperci", którzy siedzą w kieszeni koncernów farmaceutycznych https://stolikwolnosci.pl/prof-simon-i-flisiak-finansowani-przez-koncerny-farmaceutyczne/), że po szczepieniach zwiększy się liczba zachorowań i zgonów. Oficjalna propaganda będzie taka, że ludzie zmarli ze starości, w wyniku chorób współistniejących, tylko żeby nie powiązać tego z tymi szczepionkami. Nie wierzcie w bajki opłacanych przez rząd celebrytów i innych oficjeli, to zagrywka psychologiczna, żeby was zmusić do szczepień. Oni niczym się nie zaszczepili ewentualnie placebo/witaminą D/solą fizjologiczną. To bajki dla ciemnego luda, a rząd idzie w zaparte, bo siedzi w kieszeni tych, którzy zorganizowali tą pandemię, żeby zbić kasę na tych szczepionkach kosztem waszego zdrowia. Wybór należy do was.
Co za ciemnogród. Ziemia tez jest płaska. Kto wyprał Ci tak mózg ?
Widze ze z was obaj wielcy znafcy na wszystkjm i niczym