Reklama

Tajemniczy pacjent podarował szpitalowi tort

Dzisiaj pracownicy szpitala powiatowego w Rykach otrzymali miły prezent

Dzisiaj po południu pracownicy szpitala powiatowego w Rykach otrzymali prezent od tajemniczego pacjenta.

Do lecznicy ktoś przysłał tort z podziękowaniami dla starosty oraz innych osób za przywrócenie funkcjonowania lecznicy.

"Dziękuję panu staroście Dariuszowi Szczygielskiemu i wszystkim, którzy przyczynili się do przywrócenia życia szpitalowi w Rykach. Dzięki Państwa zaangażowaniu mamy wspaniałych lekarzy, pielęgniarki i ludzi, którzy dbają o tętniące serce naszego wspólnego dobra jakim jest Powiatowy Szpital w Rykach - czytamy w liście "wielbiciela".

Reklama

Dodatkowe podziękowania popłynęły do ordynatora Piotra Chęcia, całego personelu medycznego jak i wszystkich pracowników szpitala

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości