Dzisiaj pracownicy szpitala powiatowego w Rykach otrzymali miły prezent
Dzisiaj po południu pracownicy szpitala powiatowego w Rykach otrzymali prezent od tajemniczego pacjenta.
Do lecznicy ktoś przysłał tort z podziękowaniami dla starosty oraz innych osób za przywrócenie funkcjonowania lecznicy.
"Dziękuję panu staroście Dariuszowi Szczygielskiemu i wszystkim, którzy przyczynili się do przywrócenia życia szpitalowi w Rykach. Dzięki Państwa zaangażowaniu mamy wspaniałych lekarzy, pielęgniarki i ludzi, którzy dbają o tętniące serce naszego wspólnego dobra jakim jest Powiatowy Szpital w Rykach - czytamy w liście "wielbiciela".
Dodatkowe podziękowania popłynęły do ordynatora Piotra Chęcia, całego personelu medycznego jak i wszystkich pracowników szpitala
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze