Reklama

Targowisko w Ułężu będzie czynne w każdy wtorek

Póki co nie było jeszcze oficjalnego otwarcia, ale radni już określili zasady korzystania z placu i kwoty opłat targowych

Wiadomo, że targ w Ułężu będzie czynny we wtorki od godz. 5. - Dopuszczamy też otwarcie w inne dni, jeśli będzie taka potrzeba i zainteresowanie zarówno sprzedających, jak i klientów - mówi wójt Barbara Pawlak. Na ostatniej sesji radni określili stawki opłat za korzystanie z placu i handel produktami. Wiadomo, że rolnicy są z takiej opłaty zwolnieni. Pozostali muszą zapłacić w granicach 4 - 10 zł. - Te stawki są niskie. W innych miejscowościach wynoszą ok. 40 zł, ale w ten sposób chcemy zachęcić sprzedawców. Mamy nadzieję, że targ stanie się u nas tradycją - mówi Pawlak. Na targu zakazane jest sprzedawanie: alkoholu, broni i materiałów wybuchowych. Wybudowanie obiektu kosztowało blisko 1,8 mln zł.

 

Reklama

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-04 13:15:48

    dzień dobry

    "Wybudowanie obiektu kosztowało blisko 1,8 mln zł"??? czy warto było tyle wydać??na taki cel

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-13 12:55:10

    Kolejna "inwestycja" dająca miejsca pracy, wyciągająca gminę z zapaści...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-09-13 13:43:59

    mozna to wybudowac za poł ceny pewnie jakby dobrze pomyslał z innych materiałow inny wygląd itp podaj pzrykład w jaki sposob wyciagnie targowisko z zapaści gminę?? jakie koszty są funkcjonowania o biektu?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości