Póki co nie było jeszcze oficjalnego otwarcia, ale radni już określili zasady korzystania z placu i kwoty opłat targowych
Wiadomo, że targ w Ułężu będzie czynny we wtorki od godz. 5. - Dopuszczamy też otwarcie w inne dni, jeśli będzie taka potrzeba i zainteresowanie zarówno sprzedających, jak i klientów - mówi wójt Barbara Pawlak. Na ostatniej sesji radni określili stawki opłat za korzystanie z placu i handel produktami. Wiadomo, że rolnicy są z takiej opłaty zwolnieni. Pozostali muszą zapłacić w granicach 4 - 10 zł. - Te stawki są niskie. W innych miejscowościach wynoszą ok. 40 zł, ale w ten sposób chcemy zachęcić sprzedawców. Mamy nadzieję, że targ stanie się u nas tradycją - mówi Pawlak. Na targu zakazane jest sprzedawanie: alkoholu, broni i materiałów wybuchowych. Wybudowanie obiektu kosztowało blisko 1,8 mln zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
dzień dobry
"Wybudowanie obiektu kosztowało blisko 1,8 mln zł"??? czy warto było tyle wydać??na taki cel
Kolejna "inwestycja" dająca miejsca pracy, wyciągająca gminę z zapaści...
mozna to wybudowac za poł ceny pewnie jakby dobrze pomyslał z innych materiałow inny wygląd itp podaj pzrykład w jaki sposob wyciagnie targowisko z zapaści gminę?? jakie koszty są funkcjonowania o biektu?
dzień dobry
"Wybudowanie obiektu kosztowało blisko 1,8 mln zł"??? czy warto było tyle wydać??na taki cel
Kolejna "inwestycja" dająca miejsca pracy, wyciągająca gminę z zapaści...
mozna to wybudowac za poł ceny pewnie jakby dobrze pomyslał z innych materiałow inny wygląd itp podaj pzrykład w jaki sposob wyciagnie targowisko z zapaści gminę?? jakie koszty są funkcjonowania o biektu?