Jubileusz odbył się w sali konferencyjnej Muzeum Sił Powietrznych
- Są wśród nas ludzie, którzy kochają to miasto. Wkładają wiele pozytywnej energii w działanie - mówi prezes Grażyna Szczepańska. Na spotkanie przybyło mnóstwo osób. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele Ligi Morskiej i Rzecznej. Członkowie stowarzyszenia i osoby wspierające jego działalność otrzymali honorowe odznaczenia za wieloletnią pracę społeczną i pomoc.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze