Reklama

Tragedia w Leopoldowie. Nie żyje 28-latek

Mężczyzna sezonowo pracował przy wykaszaniu rowów melioracyjnych. Zasłabł przy pracy. Mimo reanimacji nie udało się go uratować

Mieszkaniec Nowego Bazanowa (gm. Ryki) od kilku lat w sezonie letnim pracował przy wykaszaniu rowów melioracyjnych na rzecz Spółek Wodnych w Rykach.

Dziś jak zwykle wybrał się do pracy. - Na nic się nie skarżył. Dobrze się czuł. Widziałam jak odjeżdża rowerem z domu. Jakby się źle czuł to wziąłby wolne - mówi mama 28-latka. Gdy robota była gdzieś dalej Dawid dojeżdżał z kolegą jego samochodem. Dziś pracownicy mieli kosić rowy w Leopoldowie. Niedaleko, dlatego mężczyzna postanowił pojechać rowerem. - Nie chorował wcześniej na nic poważnego. Przez myśl mi nie przyszło, kiedy odjeżdżał rano z domu, że ostatni raz widzę go żywego - rozpacza pani Janina, która przyjechała do Leopoldowa natychmiast jak się dowiedziała co się stało.

Reklama

Kilkuosobowa grupka pracowników rozpoczęła pracę jak zwykle o siódmej rano. - Nic nie mówił, że się źle czuje, czy jest chory - mówi jeden z kolegów. Każdy miał do skoszenia swój odcinek. Przed 10:00 Dawid źle się poczuł. Upadł do rowu z wodą. Koledzy, którzy zobaczyli co się gdzie rzucili narzędzia i przybiegli na pomoc. - Wyciągnęliśmy go z rowu i zaczęliśmy reanimację - opowiada jeden z pracowników. Od razu powiadomili pogotowie. Wkrótce na miejscu pojawili się ratownicy medyczni. Kontynuowali reanimację. Bezskutecznie. 28-latek zmarł. Na miejsce przyjechała policja oraz prokurator. Przyczyna śmierci będzie znana po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Dawid był kawalerem. Mieszkał w domu rodzinnym. Nie miał stałej pracy. Nic nie zapowiadało tragedii. - Nie chodził do lekarzy, nie było takiej potrzeby. Kiedyś też miałam wypadek. Zasłabłam jadąc na rowerze i uderzyłam głową o beton i jakoś żyję, nic mi się nie stało, a tu od razu śmierć. Człowiek wyjeżdża z domu zdrowy i już nie wraca - żali się mama Dawida. - Ja już stara, dziadek Dawida skończył 91 lat, a tu młody człowiek. Kto by przypuszczał ...

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-07-01 20:10:39

    Może bez takich tyrad, tylko fakty.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-07-01 20:46:44

    Spoczywaj w pokoju A rodzinie składam szczere wyrazy współczucia.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2020-07-02 01:43:35

    To jest właśnie Polska pewnie upał i koszenie w pełnym słońcu organizm nie wytrzymal

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości