Kierowca osobowego samochodu zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Zderzył się z autobusem
Do wypadku doszło około godz. 15:00 na wysokości Sobieszyna. Z relacji świadków wynika, że kierowca autobusu wymusił pierwszeństwo. Jadąca trasą krajową nr 48 od strony Moszczanki osobówka zderzyła się z wyjeżdżającym z drogi podporządkowanej autobusem.
Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Strażacy przy pomocy narządzi hydraulicznych wydobyli kierowcę z rozbitego auta. Niestety w wyniku obrażeń zmarł.
Ruch na tym odcinku odbywa się wahadłowo. Policja prosi o zachowanie szczególnej ostrożności.





Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Jakie to czasy nastaly ze podmiot teraz sie stawia gdzie sie chce...Ja wiem ze szkoly ryckie nie sa wysokich lotow no ale.... Cytat: "Jadąca trasą krajową nr 48 od strony Moszczanki osobówka ....." Aytor upchal 8 slow zanim uzyl slowa "osobowka"
Ile ta kobieta miala lat
To nie kobieta zmarła tylko młody mężczyzna.
Wiadomo cos wiecej o kierowcy osobowki? Skąd był albo ile miał lat ?
Napisane jak wół że to kierowca autobusu wymusił... Widać prędkość kierowcy osobówki nie pozwoliła wyhamować... Tak jeżdżą Ci kierowcy tych autobusów...
szosa kocka na odcinku od Moszczanki do Zosina Sobieszyna powinna być poszerzona lub cały ten odcinek podwójna ciągła linia. Dodatkowe pasy do skrętów na dane miejscowości. pobocza dla pieszych ,rowerów. Wystepują tam minimalne wzniesienia a z daleka powodują złudną prostą, Za dużo tam ginie ludzi aby to pozostawic . Lokalna władza i wojewodzka -do roboty !.
Młody mężczyzna był żołnierzem wracał wtedy z pracy...pochodził z Łukowa miał 26lat
Dobrze że autobus był już bez dzieci ..
Biedny chłopak zapłacił życiem za nieuwagę bezmyślnego kierowcy. Tam wciąż są wypadki powinni światła postawić, ale i tak życia już nie zwrocą. Wyrazy współczucia dla rodziny
Ile w ludziach nienawiści.... Skąd ktokolwiek może wiedzieć jak było? Że co niby kierowca chciał zabić młodego chłopaka? Żal mi ludzi którzy kompetuja głupio....
Ten kierowca, gdyby wiedział co się stanie zapewne niewsiadlby do tego autobusu. Na forach ludzie wieszają na nim psy, bo to jego wina. Owszem, jego. Poniesie za to odpowiednią karę. Ale przestańcie o nim pisać jak o zabójcy, bo to był wypadek. I sama świadomość z jaką będzie żył, że przez jego błąd zginął młody chłopak już jest dla niego chyba największą karą. Niewyobrazalna tragedia dla rodziny zmarłego, ale po drugiej stronie też tragedia.
nikt nie wie co czai się za rogiem, a tym bardziej co wydarzy się na drodze chwila sekundy nieuwagi rozkojarzenia albo niezależnej od nas sytuacji i wypadek ,po co czepiać sie ludzi i oceniac skupmy się na petycjach do urzedów i włądz lokalnych i krajowych aby pomóc innym zyjacym
Jakie to czasy nastaly ze podmiot teraz sie stawia gdzie sie chce...Ja wiem ze szkoly ryckie nie sa wysokich lotow no ale.... Cytat: "Jadąca trasą krajową nr 48 od strony Moszczanki osobówka ....." Aytor upchal 8 slow zanim uzyl slowa "osobowka"
Ile ta kobieta miala lat
To nie kobieta zmarła tylko młody mężczyzna.