Reklama

Tragiczny wypadek w Bobrownikach. Nie żyje 33-latek

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około 17:40 w Bobrownikach. 56-letni kierowca opla vectry w obszarze zabudowanym potrącił pieszego

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni kierowca opla vectry w terenie zabudowanym potrącił 33-latka. Pieszy, pomimo reanimacji, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem około 17:40 w Bobrownikach. Mężczyzna został potrącony prawym przodem samochodu. Kierowca opla był trzeźwy. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

- Przełom października i listopada to okres, w którym warunki atmosferyczne są bardzo zmienne i coraz szybciej zapada zmrok. Każdy pieszy i rowerzysta powinien pamiętać i zadbać o to, aby być widocznym. Kamizelka odblaskowa, breloczek, opaska, czy nawet zwykła latarka sprawią, że poruszając się przy słabo oświetlonej drodze będziemy lepiej widoczny dla nadjeżdżającego kierowcy. Ważne jest ich umieszczenie: odblaski zaleca się umieszczać na wysokości kolan, dłoni, w okolicy środka klatki piersiowej i pleców. Wówczas będziemy mieli pewność, że są dobrze widoczne dla innych uczestników ruchu drogowego - informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek z ryckiej Policji.

Reklama

 

 

 

źródło i foto KPP Ryki

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ola - niezalogowany 2020-11-01 22:01:54

    (*)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości