Reklama

Tragiczny wypadek w Nowej Dąbi

Około pół kilometra przed zjazdem z trasy ekspresowej samochód osobowy wypadł z drogi. Zginął pasażer. Kierowca i drugi pasażer zostali przewiezieni do szpitala

Do wypadku doszło dziś około godz. 9. Samochód jechał trasą S17 w kierunku Lublina. Z relacji świadków wynika, że tuż przed zjazdem z ekspresówki nagle skręcił w prawo. Uderzył w barierki i wyleciał z drogi. Zatrzymał się kilkadziesiąt metrów dalej. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, na miejscu zginął 14-letni chłopak.

Zablokowany jest jeden pas ruchu. Policja prosi o zachowanie ostrożności na drogach.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości