O dokładnym terminie mieszkańcy będą informowani telefonicznie
We wtorek 27 kwietnia rozpoczęły się przeglądy instalacji OZE zamontowanych w ramach projektów "Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w budownictwie jednorodzinnym na terenie Gminy Ryki - Czysta Energia” oraz "Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w budownictwie jednorodzinnym na terenie Gminy Ryki - Przyjaźni Środowisku".
O dokładnym terminie przeglądu w gospodarstwie domowym mieszkańcy będą informowani telefonicznie.
Przeglądy będą realizowane przez przedstawicieli firmy: FlexiPower Group Sp. z o.o. Sp. K., Kudrowice 12, 95-200 Pabianice w towarzystwie Inspektora Nadzoru oraz przedstawiciela urzędu miasta.
Przegląd serwisowy jest całkowicie bezpłatny. Stwierdzone podczas przeglądu wady i usterki objęte gwarancją wykonawca usunie zgodnie z kartą gwarancyjną.
Po zakończeniu przeglądu serwisowego użytkownik otrzyma do podpisu protokół stwierdzający sprawność instalacji.
(fot.www.ryki.pl)
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Odnawialne źródła energii to jedno wielkie oszustwo
Będzie ciekawie jak ludzie odkryją że falownik się wyłącza bo napięcie w sieci za duże.Falownik nie działa instalacja nie pracuje.
https://nczas.com/2021/04/30/brudna-prawda-o-energii-odnawialnej-ekolog-nie-zostawia-na-niej-suchej-nitki/ A z innej beczki, to mieszkańcy gminy i powiatu zapewne pamiętają, jak pis namawiał do protestów przeciwko wiatrakom. A teraz sami będą je stawiać w ramach tego oze. Widać już teraz mamona nie śmierdzi i punkt widzenia zleży od punktu siedzenia.
Odnawialne źródła energii to jedno wielkie oszustwo
Będzie ciekawie jak ludzie odkryją że falownik się wyłącza bo napięcie w sieci za duże.Falownik nie działa instalacja nie pracuje.
https://nczas.com/2021/04/30/brudna-prawda-o-energii-odnawialnej-ekolog-nie-zostawia-na-niej-suchej-nitki/ A z innej beczki, to mieszkańcy gminy i powiatu zapewne pamiętają, jak pis namawiał do protestów przeciwko wiatrakom. A teraz sami będą je stawiać w ramach tego oze. Widać już teraz mamona nie śmierdzi i punkt widzenia zleży od punktu siedzenia.