Reklama

Trzecia porażka Orląt Nowodwór

Na pierwsze zwycięstwo sezonu 2020/21 w ,,Bundeslidze" Orlęta Nowodwór muszą jeszcze poczekać. W trzeciej kolejce przegrali z Garbarnią II Kurów 2:6.

Przed tygodniem Orlęta Nowodwór w meczu z Piekiełkiem Przykwa dali strzelić sobie  gola na początku meczu. Pojedynek przegrali 4:3 po trafieniu rywali w doliczonym czasie gry. W meczy z  Garbarnią II Kurów w składzie Orląt dokonano kilku zmian kadrowych. Nie przyniosło to jednak spodziewanego efektu. Po 10 minutach przegrywali 0:1, a po 45 było już 0:3. Ostatecznie ulegli 2:6. O tym jakie były przyczyny porażki oraz słabej postawy zespołu prowadzonego przez Kamila Wojtasia przeczytacie w najbliższym numerze Twojego Głosu.

Za tydzień dojdzie do derbów powiatu ryckiego. Rywalem Orląt Nowodwór będą Czarni/Orlęta Dęblin. Mecz odbędzie się w Dęblinie w niedzielę o godz.16.00

Reklama

Orlęta Nowodwór 2 (0)

Garbarnia II Kurów  6 (3)

Gole Hubert Nowicki 84',87'

 Orlęta: Adrian Wardal (65.Cezary Jeżewski) - Przemysław Wojtaś, Adrian Pikuła, Kamil Wojtaś, Mateusz Wojtaś (29.Paweł Stelmaszak), Łukasz Wojtaś, .Łukasz Staniak (45.Krzysztof Madej), Hubert Nowicki, Mateusz Mateńka, (70. Piotr Drański), Marcin Grzyb (74.Gabriel Drożdżyk) , Mateusz Szymański

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2020-09-06 20:29:51

    Drużyna przeciwna Orląt to nie Grabów tylko Garbarnia Kurów II

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości