Na pierwsze zwycięstwo sezonu 2020/21 w ,,Bundeslidze" Orlęta Nowodwór muszą jeszcze poczekać. W trzeciej kolejce przegrali z Garbarnią II Kurów 2:6.
Przed tygodniem Orlęta Nowodwór w meczu z Piekiełkiem Przykwa dali strzelić sobie gola na początku meczu. Pojedynek przegrali 4:3 po trafieniu rywali w doliczonym czasie gry. W meczy z Garbarnią II Kurów w składzie Orląt dokonano kilku zmian kadrowych. Nie przyniosło to jednak spodziewanego efektu. Po 10 minutach przegrywali 0:1, a po 45 było już 0:3. Ostatecznie ulegli 2:6. O tym jakie były przyczyny porażki oraz słabej postawy zespołu prowadzonego przez Kamila Wojtasia przeczytacie w najbliższym numerze Twojego Głosu.
Za tydzień dojdzie do derbów powiatu ryckiego. Rywalem Orląt Nowodwór będą Czarni/Orlęta Dęblin. Mecz odbędzie się w Dęblinie w niedzielę o godz.16.00
Orlęta Nowodwór 2 (0)
Garbarnia II Kurów 6 (3)
Gole Hubert Nowicki 84',87'
Orlęta: Adrian Wardal (65.Cezary Jeżewski) - Przemysław Wojtaś, Adrian Pikuła, Kamil Wojtaś, Mateusz Wojtaś (29.Paweł Stelmaszak), Łukasz Wojtaś, .Łukasz Staniak (45.Krzysztof Madej), Hubert Nowicki, Mateusz Mateńka, (70. Piotr Drański), Marcin Grzyb (74.Gabriel Drożdżyk) , Mateusz Szymański
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Drużyna przeciwna Orląt to nie Grabów tylko Garbarnia Kurów II
Drużyna przeciwna Orląt to nie Grabów tylko Garbarnia Kurów II