Reklama

Uczniowie wrócili do szkół

Po wakacyjnej przerwie uczniowie wrócili do szkół. Stacjonarna nauka będzie prowadzona na zasadach sprzed pandemii, z zachowaniem określonego reżimu sanitarnego

Jedną ze szkół, którą odwiedził Dariusz Szczygielski, starosta rycki jest Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Rykach. Podczas uroczystości starosta wręczył nominację dyrektorską mgr inż. Ryszardowi Rozborskiemu, dyplom uzyskania tytułu nauczyciela mianowanego mgr Ilonie Lisieckiej oraz stypendia starosty najlepszym uczniom Budowlanki. - Ciesze się, że możecie zacząć naukę w formie stacjonarnej - mówił Dariusz Szczygielski.

Wrażeniami po powrocie do szkoły podzielili się uczniowie klasy I Technikum Ekonomicznego.

Reklama

Klaudia Ziemianek: Cieszę się, że mogę wrócić do szkoły. W końcu będziemy mogli spotkać się z koleżankami i kolegami. No i oczywiście nauczycielami. Brakowało mi kontaktu bezpośredniego z osobami.

Karolina Lisińska: Przed oficjalnym rozpoczęciem roku szkolnego spotkaliśmy się w nowej klasie. Było to z inicjatywy Julki Bryzek. Stworzyliśmy grupę na mesengerze i umówiliśmy się na spotkanie. Było trochę nudno. Nie mieliśmy jeszcze wspólnych tematów. Może nie wyszło to najlepiej, bo jeszcze się nie znamy ale myślę, że z dnia na dzień będzie lepiej.

Reklama

Bartłomiej Markiewicz: Na lekcjach zdalnych ciężko mi było utrzymać samodyscyplinę. Z przyswajaniem wiedzy też nie było najlepiej. Dlatego cieszę się, że będę mógł  usiąść w klasie z innymi.

Martyna Komar: W szkole możemy poznać nowych ludzi. Nawiązywać przyjaźnie no i zdobywać wiedzę. Zdalne nauczanie nie było najlepsze.

Mateusz Piecyk: Mam mieszane uczucia co do powrotu do szkoły. Między innymi dlatego, że może być dużo nauki. Nie wiem czy będzie to więcej czy mniej niż na zdalnym nauczaniu. Po zdalnym wiem,że zdobyłem mało wiedzy. Po tak długiej przerwie też mi się nie chce wracać do szkoły

Reklama

 

 

 

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kokos - niezalogowany 2021-09-02 13:00:51

    A na zdjęciu aniołki Szczygielskiego? Też będą kariery robić w starostwie i gminie jak aniołki Kaczyńskiego w Polsce?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Andy - niezalogowany 2021-09-02 19:58:33

    Tak to niestety jest,że wszystkie partie (bez wyjątku) tworzą sobie młodzieżowe przybudówki. Najgorsze jest to,że ludzie bez żadnego doświadczenia zawodowego i jakiejkolwiek pracy na etacie, od najmłodszych lat idą do polityki.Oczywiście "wszystko wiedzą",są "geniuszami".Przykłady można mnożyć.

    • Zgłoś wpis
  • Gosia - niezalogowany 2021-09-03 05:23:53

    Lepsza kariera w Starostwie niż Twoja w internecie.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo TwojGlos




Reklama
Najnowsze wiadomości